Jak kupić trafiony prezent dla niej?

Powiem szczerze – mój facet ma nosa do prezentów dla mnie – cokolwiek mi nie kupi – zawsze jestem zadowolona. Nie muszę mu nawet za bardzo podpowiadać, co kupić jego mamie, lub tacie przy różnych okazjach, jak święta czy imienimy (chociaż i tak to robię). Jednak zdaję sobie sprawę, że niewielu facetów ma takiego nosa do prezentów. Nieraz i dziewczynom zdarza się nie mieć pomysłu na prezent dla mamy na imieniny lub innych członków rodziny płci żeńskiej. Zazwyczaj mówi się, że dziewczyna wie, co kupić innej kobiecie, ale moim zdaniem nie zawsze się to sprawdza.

Mam zatem pewną radę, jeśli nie macie pomysłu na prezent dla niej lub wahacie się, co do trafności pomysłu. Może nie każdy uzna to za taktowne, ja jednak polecam po prostu zapytać. Naprawdę. Myślę, że jeśli jesteście w stałym związku, na pewno zdążyłeś poznać swoją dziewczynę na tyle, by wiedzieć czy takie pytanie jej nie urazi. A wiem na pewno, że w większości przypadków tak nie będzie. Kobiety sa naprawdę racjonalnymi istotami. Na pewno wolą żebyś zabrał je do galerii i kupił kilka fajnych ciuszków (które będą mogły przymierzyć), niż jakiś przedmiot który ty uznasz za świetny pomysł, a ona będzie tylko udawać, że tak jest. Po czym utwierdzi Cię w przekonaniu, że trafiasz w jej gust i będziecie wiecznie zataczać błędne koło. Nie ma to kompletnie sensu. Tylko wydasz niepotrzebnie pieniądze, które mogłeś zainwestować w coś lepszego.

Ja ostatnio mimo swojej pomysłowości oraz pomysłowości mojego chłopaka, nie potrafiłam wymyślić nic ciekawego na prezent dla mamy na imieniny. Zazwyczaj kupuję jej książki, ponieważ obie lubimy czytać i mamy podobny gust więc zawsze wiem, którą książkę jej kupić. Jednak tym razem chcialam się bardzioej postarać i wymyślić coś innego. Jednak nie miałam pomysłu i byłam blisko poddaniu się i wstąpieniu do księgarni. Odwiódł mnie od tego mój chłopak, który sam stwierdził, że co mi szkodzi do niej zadzwonić i się po prostu jakoś delikatnie podpytać. Zgodziłam się i okazało się, że to było najlepsze rozwiązanie. Wyszło na jaw, że moja mama ostatnimi czasy postanowiła przerzucić się z tradycyjnych kotletów schabowych i tego typu dań na zdrowsze odżywianie, ale brakuje jej odpowiedniego sprzętu kuchennego i powoli go kompletuje. Idealnym prezentem dla niej okazał się blender – mama była bardzo zadowolona. Cieszyła się, że do niej zadzwoniliśmy i kupiłam jej coś pożytecznego, a następnym razem zaprasza nas na pyszną zupę krem z marchwi. Nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz