prezent dla mamy na imieniny

Jak wybierać prezenty na poszczególne okazje?

Wiecie, jak wybrać prezent dla mamy na imieniny? Podarunek dla żony sprawia Wam kłopot? Stwierdzenie, że każda okazja wymaga innego prezentu nie będzie odkrywcze. Mamy tego świadomość, ale nie do końca wiemy, co wypada, a czego nie wypada kupować. Spróbujemy przedstawić propozycje prezentów na najczęściej obchodzone przez bliskie nam kobiety święta.

Urodziny dobrej koleżanki

Jeśli nasza koleżanka obchodzi urodziny hucznie i zaprasza wielu gości, bezpiecznie będzie wziąć udział w tak zwanej zrzutce. Wtedy problem prezentu mamy z głowy! Jeśli chcemy wręczyć prezent indywidualnie, nie należy przesadzać z jego ceną. Naprawdę wystarczy drobiazg taki jak drobny element ubioru, ozdoba, kubek, czy kwiatek. W przypadku tego ostatniego unikajmy raczej róż i oczywiście chryzantem.

Imieniny żony i rocznica ślubu

Każdy mężczyzna doskonale zna swoją połówkę i z pewnością wie, co ją ucieszy. Jeśli akurat nie mamy pomysłu lub przygniotły nas obowiązki, kupienie eleganckiego bukietu róż, ulubionych kosmetyków lub biżuterii zawsze się sprawdza. Jak ognia unikajmy prezentów, które mają być zabawne, gdyż najczęściej są po prostu żenujące. Rocznica to poważna okazja, która wymaga poważnego prezentu :-) luksusowy zegarek srebrny na bransolecie (nasza propozycja: piękny zegarek Osin) czy eleganckie kolczyki – to prezenty, które z pewnością sprawią, że twoja druga połówka poczuje się wyjątkowo.

dfa663cdb2dd3494d8ab20ce44ae4524-image

piękny zegarek Osin wysadzany cyrkoniami, doskonały prezent na rocznicę, dla kobiety bliskiej twojemu sercu

Imieniny mamy i dzień matki

Prezent dla mamy na imieniny często stanowi wyzwanie. Gdy nie mamy pomysłu, możemy kupić jakiś prezent standardowy. Radzimy tego jednak unikać. Złym pomysłem nie będzie zapytanie mamy, czy czegoś jej nie potrzeba lub na co ma ochotę. Wyjątkowa więź łącząca matkę z dzieckiem sprawia, że takie pytanie będzie na miejscu. Podobnie możemy postępować w przypadku dnia matki.

Dodaj komentarz