Prezent dla dyrektora – odwieczny problem pracowników

Wielu pracowników każdego roku musi zmierzyć się z ogromnym problem, jakim jest stres, który pojawia się, gdy trzeba kupić prezent dla dyrektora. W żadnym wypadku nie należy lekceważyć tego wyboru, gdyż przypadkowo możemy urazić naszego przełożonego. Wybór oczywiście może być dostosowany do płci naszego dyrektora, ale przede wszystkim należy pamiętać, aby kupiony przez nas przedmiot był luksusowy lub chociaż bardzo poważny i adekwatny do pełnionej funkcji jego adresata czy adresatki.

Zgodnie z profilem naszego bloga zaprezentujemy Wam propozycję na pomysł na prezent dla dyrektora – kobiety. Wspaniałym wyborem będzie któryś z artykułów piśmienniczych, ponieważ Panie niezwykle dbają o każdy drobiazg. Jednakże stwarza to niemały problem, gdyż musimy kupić upominek, który będzie pasował do wystroju biura. Nie można zdecydować się na coś, co zniszczy atmosferę pokoju. Spróbujemy krótko i konkretnie podpowiedzieć, na co należy zwracać uwagę.

Kim jest adresatka prezentu?

W przypadku gabinetu dyrektora, który urządzony jest w stylu klasycznym (mamy tu na myśli starodawne biurko, wszechobecny brąz i klasyczną elegancję), można zdecydować się na pióro wieczne LabanST-F920-1LBR. Jego brązowy akcent będzie wyglądał bardzo korzystnie na drewnianym stole czy biurku. Z kolei dzięki metalowym częściom nie zgubi się w tle – będzie stanowić widoczny, a co za tym idzie ważny, element wystroju dyrektorskiego gabinetu.

 

prezent dla dyrektora

 

A co jeżeli dyrektor łamie wszelkie zasady dotyczące stylu i ubiera się niezwykle ekstrawagancko oraz przebywa w pomieszczeniu oryginalnie zaaranżowanym? Wtedy oczywiście należy wybrać nieszlabanowy prezent. W przypadku akcesoriów piśmienniczych może to być pióro kulkowe Laban CF-R100. Jego czarno-biały design z pewnością spodoba się Pani, która otacza się niebanalnymi rozwiązaniami.

dla dyrektora

Jeżeli nasza dyrektor przesiaduje w nowoczesnym pokoju będącym częścią modernistycznego budynku, możemy postawić na coś modnego – najczęściej będzie to oznaczało pióro charakteryzujące się jasną barwą. Idealnym produktem spełniającym ten wymóg jest pióro wieczne Laban MP-F926-1. Warto dodać, że przedmiot ten wykonano ze srebra próby 925.

pióro dla dyrektora

Pamiętajmy, że należy bezwarunkowo dostosować styl prezentu do stylu jego odbiorcy. Szczególnie w przypadku prezentu oficjalnego. Oczywiście może zdarzyć się tak, że nasza dyrektor w ogóle nie korzysta z żadnych artykułów piśmienniczych. Wtedy nie należy na siłę kupować jednego z piór, gdyż prezent ten wyląduje gdzieś w szafie i, co gorsze, może wpłynąć negatywnie na relację na linii dyrektor-pracownicy.

Dodaj komentarz