prezent dla niej

Prezent dla niej – odwieczny kłopot!

Mężczyźni kilkakrotnie każdego roku stają przed dylematami związanymi z kupnem prezentów dla kobiet. Różnorodność świąt oraz różny wiek obdarowanych przez nas pań dodatkowo komplikują sprawę. Jak wybrać prezent dla niej?

Dla babci

prezent dla niejBabcia to dla wielu osób bardzo ważna osoba, która bardzo nas kocha, rzadko się gniewa, chętnie pomaga oraz często obdarowuje nas rozmaitymi łakociami czy przetworami. Dla tego warto pamiętać, aby docenić naszą babcię i obdarować ją skromnym upominek na dzień kobiet oraz, przede wszystkim, na dzień babci. Do kupna prezentu możemy podejść na dwa sposoby – wybrany przez nas podarunek może być użytkowy lub pełnić funkcję ozdobną. Ciekawym podarunkiem będzie szkło powiększające lub nożyczki – przedmioty tego typu z pewnością przydadzą się naszej babci. Z kolei jeśli chcemy wybrać prezent ozdobny, musimy dopasować go do stylu poszczególnych kobiet– trzeba uważać, by nie popełnić gafy. Babcia, która nie jest religijna z pewnością niespecjalnie ucieszy się z obrazka ze świętą rodziną.

Dla mamy

prezent dla niejMama to przez pierwsze kilkanaście lat naszego istnienia najważniejsza osoba w naszym życiu. Z tego też powodu pamiętajmy o świętach takich jak Dzień Kobiet i Dzień Matki. Obowiązkową pozycję na te okazje stanowią kwiaty. Oczywiście jeśli obdarowywana przez nas kobieta jest fanką roślin doniczkowych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na prezent wybrać właśnie jedną z nich. W zależności od tego jaka jest nasza mama możemy obrać kilka strategii kupowania prezentów. Jeśli jest ona typową gospodynią lubiącą gotować, spokojnie możemy kupić jedno z ułatwiających pracę urządzeń AGD. W przypadku gdy nasza mama to nowoczesna kobieta bardzo dbająca o swój wygląd, dobrym posunięciem będzie zafundowanie jej weekendu w spa lub kupno masażera.

Dla dziewczyny

prezent dla niejWiększość mężczyzn największy problem ma z wyborem upominku dla dziewczyny. Prezent dla niej powinien być bowiem unikalny. Poza tym to właśnie naszą ukochaną obdarowujemy najczęściej w ciągu roku, ponieważ do dnia kobiet, urodzin czy imienin oraz wszelkich innych świąt dochodzą okazje takie jak rocznice czy walentynki. Jeśli dobrze znamy gusta naszej dziewczyny, możemy zaryzykować i spróbować wybrać jakiegoś rodzaju biżuterię. Bardzo modne i doceniane są w ostatnim czasie wszystkie wyroby wykonane ze szkła weneckiego – kolczyki z tego materiału mogą okazać się bardzo trafionym prezentem. Dla młodej dziewczyny możesz wybrać klasyczne kolczyki koła srebrne bądź na sztyft,  czy np. delikatny wisiorek.

kolczyki-srebrne-kola-1_349090849

kolczyki koła srebrne

Dodaj komentarz