Romantycznie, słodko czy z klasą? Co na rocznicę?

Rocznica ślubu, złączenia się w parę na nieformalnych zasadach, poznania się. Rocznica pierwszego pocałunku, pierwszego… wspólnego wschodu słońca czy obiadu u teściów.  Takie daty są ważne dla wielu par i bardzo często decydujemy się uczcić je w wyjątkowy sposób, również za pomocą prezentów. Zwykle czujemy, że akurat taki podarunek powinien być naprawdę oryginalny i od serca. 

Nie wystarczy raczej kupić kolejnej koszulki polo, pary rękawiczek czy pokrowca na długopisy. Jakoś tak zwyczajnie, szaro, nudno. A  powinno być romantycznie, tak, by uczcić wyjątkowy dla obu stron moment, by pokazać, że druga osoba jest dla nas ważna.

Kupując prezent dla niej, możesz pójść w rocznicową klasykę. Ramka ze wspólnym zdjęciem, kolaż, koszulka z nadrukiem Waszych podobizn – są nieco oklepane, ale bardzo osobiste. Z całą pewnością taki prezent jest też kreatywny, wymaga  nieco więcej przemyśleń i podjęcia pewnego trudu – choćby wyboru zdjęcia. Obdarowana osoba z pewnością zobaczy, że się staraliśmy.

Ciekawsza wersja, choć i tak nie oszałamiająca pod względem oryginalności, to personalizowany prezent w postaci kubka z samodzielnie zaprojektowanym tematycznym nadrukiem czy np. poduszka z własnoręczną naszywką lub haftem. Mało który pan potrafi wyszywać, zatem jeśli się postarasz, efekt murowany.

Co możesz zrobić, żeby całkowicie ją zmiękczyć? Przez żołądek do serca! Piękny torcik lub choćby zwykłe ciasto, elegancka kolacja – ważne, żeby były przygotowane przez Ciebie. Tylko bez przekrętów :-) ! Szczególnie jeśli w kuchni czujesz się raczej niepewnie, podjęta próba z pewnością ją rozczuli.

Romantycznym i eleganckim prezentem będzie biżuteria. To sprawdza się zawsze i przy każdej okazji. Mówi się, że diamenty są wieczne (film z Bondem :-) ) – nie musisz jednak mierzyć aż tak wysoko. Wystarczą zwykłe cyrkonie, które ukochana i tak będzie mogła mieć zawsze przy sobie. Kolczyki, bransoletka, mały akcent, który można dopasować do każdego codziennego stroju. Będzie niczym talizman, a zawsze kiedy Twoja wybranka na niego spojrzy, z pewnością pomyśli o Tobie.

Jakieś konkretne pomysły? Murrano, biżuteria ze szkła weneckiego, błyskotki Swarovskiego pięknie rozpraszające światło, mały ale prestiżowy podarunek ze znanym logo (Apart, Kruk, Yes) w pięknym pudełeczku albo srebrny zegarek – Osin, Perfect czy innej dobrej marki. Niech dziewczyna poczuje się tego dnia wyjątkowo, jak prawdziwa dama.

dc5a63673b0e5910cdd95164c52c3a36-image

zegarek Osin

zegarek-perfect3

zegarek Perfect

Pomogliśmy? Mamy nadzieję, że tak. Niektórzy panowie mają może pewne problemy z subtelnymi gestami i romantyzmem, lecz wierzymy w ich gorące, szczere intencje skrywane głęboko wewnątrz, pod skorupami macho :-). Czasem wystarczy tylko odrobina inspiracji, by mogli zachwycić swoją ukochaną. Zatem do boju, Panowie, i udanej rocznicy!

Dodaj komentarz