prezent dla dziewczyny

Torebka

Nie masz pomysłu na prezent dla niej? To jest duży problem niezależnie kim by ona nie była, żoną, dziewczyną, mamą czy babcią. Znaczy zawsze można kupić byle co i wtedy kłopotu nie ma, ale wątpię abyś Ty był zadowolony z byle czego. Ja wyznaję zawszę taką zasadę, że jaki prezent dam, taki kiedyś do mnie wróci. Chodzi oczywiście o jakie znaczenie, wkład włożony w jego znalezienie/przygotowanie, o to jakie wrażenie na mnie zrobi, a nie o to, żeby dostać ten sam prezent. Warto więc czasem wytężyć swój mózg nieco silnej.

 

Na szczęście nie zawsze trzeba iść po największej linii oporu, czasem najprostsze rzeczy mogą być najlepsze. Jeśli kupujesz prezent dla niej zwróć uwagę na jej torebkę. Albo raczej na ich ilość, stan i przeznaczenie. O ile dwie pierwsze cechy nie wzbudziły Twojego zdziwienia, to zapewne nad przeznaczeniem złapałeś chwilę zadumy. Dla każdego normalnego i logicznie myślącego człowieka jest jasny, iż torebka służy do przenoszenia rzeczy. Kobiety mają to do siebie, iż nie są logiczne. Otóż niektóre torebki służą tylko do noszenia ich, a nie rzeczy w nich. Chciałem raz włożyć dziewczynie do torebki swój perfum i dowiedziałem się wtedy o istnieniu kopertówek. Po prostu nie włożysz, a nawet jeśli uda się to przecież to noszenie jej jest tak niewygodne, że gdybym ja miał ją nosić to byłaby spalona równie szybko jak wezwanie do zapłaty mandatu.

 

Koniec narzekania. Skupmy się na celu. A ten jest prosty, wybrać prezent dla niej. Kup jej torebkę jakiej nie ma w swojej garderobie. Pamiętaj jednak o kolorach. Przejrzyj szafę, zapisz sobie kolory jej ubrań. Nie męcz się jednak w dopasowywanie, bo tego nie ogarniesz. Wróć. Nie zapisz, a zrób zdjęcie jej garderoby. Pokaż je ekspedientce w sklepie, a ta z pewnością pomoże Ci wybrać odpowiednią torebkę przy okazji mając niezły ubaw z Ciebie. No, ale czego nie robi się dla swojej mamy, dziewczyny czy babci.

Dodaj komentarz